ארגונים וחברות

כשענף האופנה והלייפסטייל מוצף בחברות, רשתות ומעצבים מצליחים, השירות הוא שעושה את ההבדל. סטייליסטים במקום מוכרנים, מכירת מערכות לבוש במקום פריטים בודדים, בידול, יצירת מועדון לקוחות מרוצים חוזרים אלא חלק מהדברים שיכולים לעשות את ההבדל. צוות אורלי שי המרכז לסטיילינג יכשיר את הצוותים שלך לפעולה עצמאית גם בהמשך.

בימים אלה אורלי שי ו"צוות אורלי שי – המרכז לסטיילינג" מובילים את השינוי במשביר לצרכן.

passion-for-fashion

הכשרת מוכרים למכירה מוצלחת:

הכלים שיגרמו לעובדים שלך  להיות "סטייליסטים נותני שירות",  יגדילו את סל המכירות ויהפכו ליועץ מהימן ללקוח. התכנים יחדדו את תחושת השייכות של הסטייליסטים החדשים לחברה וייצר רצון להמשיך ולהשתייך לגוף שחרט על דגלו, שירות ואיכות מצוות מלומד ומקצועי. הדרכה חווייתית שתפקידה לחזק את שיווק הקולקציה העתידית בחברה ומחוצה לה.

התכנים יעברו בהדרכה אחת מתואמת או בקורס בן כשלושה מפגשים בנושאים הבאים:

 • אבחון מבנה גוף והתאמת גזרות, מערכות לבוש וצבע.
 • אבחון סוגי לקוחה והתאמת סוג השירות.
 • מיומנות מכירה.
 • הצגת קולקציה.
 • כלים להלבשה נכונה ומתקנת.
 • סוד התאמת הצבעים.
 • אבזור בשרות המלתחה.
 • טרנדים ותחזיות אפנה.
 • גזרות הבגד והתאמתן לגזרות הגוף השונות.
 • טקסטיל: איכויות הבד והטיפול הנכון בבגד.

הצגת קולקציה

הצגת הקולקציה לצוות החברה ולצוות המכירות תוך כדי חשיפת תחזיות האפנה של גדולי המעצבים בעולם ובצמידות לטרנדים. חשיבה מחוץ לקופסה:  בשילובי פריטי הקולקציה החדשה עם הישנה להגדלת המכירות, התאמת פריטי הלבוש למבני הגוף השונים, הנגשת הקולקציה והטמעת האפנה והטרנדים בצוותי המכירה ועוד. התכנים יועברו כהדרכה בצורה פרונטלית או כסדנה בהשתתפות הצוות המקצועי באימון קבוצתי. כל אלא יגרמו לצוות המכירות ליזום שילובי פריטים ולחשוב גם כשהוא לבד מחוץ לקופסה.

קניינות ובניית תחזיות אופנה

צוות של מעצבי אופנה יעזור לעסק שלך לבחור את פריטי האופנה הנכונים לעונה הבאה בדגש על אחוזי בייסיק מול פריטי אופנה ואוונגרד. מתן שירות תוך כדי בניית תחזיות אופנה ושילובם ברוח המותג. בניית קולקציה שמטרתה להימכר כמערכות לבוש משלימות וחיזוק "ריפיטים" ברצפת המכירה.

סטייליסטים ברצפת המכירה

הקורס מורכב ממפגשים אחת לשבוע המסתכמים לעשרים (20) שעות אקדמאיות כשרת מוכרנים וצוות מכירה בקימונעות אופנה  המטרה לתת לעובדיך כלים לסידור סביבת הלבשה ,התאמת מערכות לבוש, ובניית מלתחה על פי שיטת "אורלי שי"

 • מפגש ראשון: פרופורציות גוף והתאמה על פי שיטת "אורלי שי" זיהוי מבנה הגוף והנתונים הטבעיים של הלקוחות במהירות וביעילות , המלצת מערכות לבוש המתאימות ללקוחה.
  אישית נכונה ומשלימה, במפגש נאבחן את מבני הגוף השונים ונתאים להם גזרות, אבזור.
 • מפגש שני: שימוש בסביבת הלבשה  למיקסום המכירות היכרות עם סביבת העובדה ויצירת מערכות לבוש מבעוד מועד, המטרה מתן שירות מהיר ומכירת מערכות לבוש במקום פריטים בודדים
 • מפגש שלישי: טיפול בהתנגדויות

קורס בייסיק   BASIC עיצוב תדמית

ארבעה מפגשים מרתקים אשר יקנו לכם את יסודות ודרכי האבחון בעצוב תדמית אישית . הקורס ממחיש את האפשרות לשינוי כבר מהשיעור הראשון . הנושאים הנלמדים בקורס הנם מתוך שיטה ייחודית "שיטת אורלי שי" המשלבת הבנה בין אבחון הגוף ואיזונו. מפגשים המסתכמים לעשר שעות אקדמאיות, כוללים התנסות של אבחון והתאמה.

קורס בייסיק פלוס BASIC  +  עיצוב תדמית אישית .

מטרת הקורס לחזק את יכולתו של כל אחד ואחד מהמשתתפים להתאים לעצמו ביגוד על פי מבנה גופו. במהלך הסדנא נאבחן מבני גוף שונים ותציג התאמה שלמערכות לבוש על המשתתפים. כל אחד יכול ללמוד איך לנצל את הפרופורציות הטבעיות של הגוף כדי להתאים את הבגד המושלם למראה. ההדרכות מבוססת על שיטת "אורלי שי" המקנה לנו ידע וכלים לעיצוב תדמית אישית נכונה ומשלימה, להפוך הלכה למעשה את כללי הבסיס ע"י קבלת יעוץ אישי לבאי הקורס. שבעה (7) מפגשים המסתכמים  לעשרים וחצי (20.5 ) שעות אקדמיות .

קורס אדוואנס ADVANCED  הכשרת יועצי תדמית וסטייל –מסלול תעודה.

מטרת הקורס להכנות כלים להתאמת מערכות לבוש ומלתחה שלמה עבור לקוח ספציפי וכוללים התנסות בייעוצים אישיים,סידור ארון, עיצוב סביבת הלבשה ומלתחה, כמו גם כלים באבחון אופנה וסטיילינג עתידיים והכל על פי "שיטת אורלי שי" . החומר מועבר באמצעות הרצאות, סדנאות,התנסויות אישיות ושעורים פרונטאליים במשך שמונה עשרה (18) מפגשים המסכמים ל חמישים וחמש וחצי  (55.5 ) שעות  אקדמאיות.

קורס פרופישונאל   PROFESSIONAL קורס הכשרת סטייליסטים – מסלול תעודה

הסטייליסט נחשב למעצב האופנה הבא, הוא יוצר מחדש ומשלב מהקיים LOOK  אופנתי וייחודי בתחומים רבים . החומרים הנלמדים בקורס מחזקים אצל התלמידים את הקשר בין המדיה לסטיילינג מיחסי ציבור עד יצירת סטיילינג עבור פרסום, עולם הטלוויזיה, הפקות ותצוגות אופנה, תחת הדרכה למקסם הפוטנציאל האישי של התלמידים והדרכה לבנייה ופתיחה של עסק בתחום. החומר מועבר באמצעות הרצאות, סדנאות, ימי הפקה ושיעורים פרונטאליים במשך עשרים ותשעה (30) מפגשים המסתכמים לשמונים ושבעה וחצי (87.5) שעות אקדמאיות ( לא כולל שעות השתתפות וביצוע עבודת גמר ).