הדרכות לחברות

השינוי מתחיל מבחוץ- הדרכות לחברות, עיצוב תדמית אישית ועסקית על פי שיטת "אורלי שי".

פרזנטציה חיצונית היא כלי לדו-שיח האפקטיבי שלנו עם העולם.
אורלי שי בעלת מרכז לתקשורת ויזואלית, מרצה בנושא עיצוב תדמית.

כשהמראה החיצוני הוא כרטיס הביקור שלנו צריך להתחיל את השינוי משם… מבחוץ

אורלי פיתחה שיטה ייחודית שתפקידה לעשות סדר ומתודה בעולם רגשני ומרגש שהוא המראה החיצוני, אופנה וסטייל. ההרצאה סוחפת, רוויה במידע מדעי על אופן ההסתכלות האנושית על המראה חיצוני, כמו גם טיפים וכלים מידיים להתאמה אישית.
המטרה היא להקנות ידע וכלים בסיסיים לבניית מראה חיצוני מאוזן בעזרת גזרות, חומר וצבע . כי השינוי מתחיל מבחוץ.

התכנים יכולים לעבור כהרצאת חוויה וגיבוש עם התאמה להצלחה אישית של הנוכחים או ככלי הכשרה לאנשיי צוות באוריינטציה עסקית ובמסגרת קוד לבוש מקצועי.

הרצאות בסיס בנושאים הבאים

אבחון מבני גוף שונים ואיזונם בעזרת שילוב גזרות מתקנות:
מבנה הגוף האידיאלי מול מבני גוף מצויים, איך ניתן לאבחן בקלות ובמהירות "סטיות" מן האידיאל ובעזרת אילו גזרות, חומר וצבע ניתן לטשטש לעין את הסטיות ולהציג מבנה גוף אידיאלי ומחמיא.

אבחון מבנה הפנים והתאמה למראה פנים מאוזן:
התאמת שיער, איפור, גבות או משקפיים על פי מבנה הפנים, כלים באיזון והתאמה נכונים לשעות היום והעבודה, לתיקון והאדרה של נתונים טבעיים.

אבחון ושימוש נכון בצבעים:
מה הוא מארג הצבעים שלי, איך להשתמש בפרטים צבעונים להראות ערני, בריא, וחיוני. כל הסודות מאחורי עולם הצבע והשפעתו על תחושות ורגשות.

"עסקים מוחזקים על ידי אנשים, אנשים מחוזקים מחזקים עסקים."

בעולם המתנהל בקצב ונשען על יחסי אנוש, הסגנון האישי של העובדים מתפקד ככרטיס ביקור לאיכות והצלחה שלהם, אבל גם של העסק כולו. מחקרים מראים שפרזנטציה מקצועית, שליטה בקודי התנהגות ונוהל, ידע בניהול משא ומתן ומראה חיצוני משפיעים באופן ישיר על הישגים אישיים ועסקיים. רכישת כלים, אימון וחיזוק בכללי הנוהג הללו הם אבן הבסיס להעצמת העובד בינו לבין עצמו ובינו לבין הקולגות שלו, דבר המשפיע באופן ישיר על הצלחת העסק.

הדרכות לחברות עובדים-בסטייל

כשהעובד הוא הקשר בין הלקוחות לארגון, הידע, המקצועיות והנראות שלו משפיעים על הארגון כולו.

כי בעסקים כמו בעסקים…הכל אישי

הדרכות וסדנאות  "אורלי שי-המרכז לסטיילינג" הן כלי מקצועי מקיף למיתוג תדמית אישית ועסקית מוצלחת לצוות העובדים. זה הזמן לשדרג את החברה והעובדים ולהתקדם אל העתיד-אנחנו מזמינים אתכם לחוויה ולהעצמה אישית ועסקית באמצעות מפגשים אישיים קורסים, סדנאות והרצאות.

גיבוש וחוויה לצוות העובדים:
חזקו ופנקו את העובדים שלכם במפגש חוויתי ומעשיר שייתן להם כלים להעצמה אישית ובניית תדמית אישית ועסקית, זהו מפגש גיבוש שהם לא ישכחו לעולם.
ניתן לפתח את הרצאת החוויה ליום עיון מלא המשלב מספר נושאים מרתקים ומעשירים.

  • אבחון מבנה הגוף והתאמת מערכות לבוש.
  • בחירת מלתחה אישית עסקית.
  • סוד התאמת הצבעים.
  • איפור וטיפוח לפגישה עסקית.
  • בחירה ואריזה אולטימטיבית לנסיעות עסקיות.
  • גזרות: הגזרה שתחטב אותך
  • אבזור בחירה והתאמה
  • MIX & MATCH ועוד…

הכשרה מקצועית באווירה מאחדת: קורס ביזנס BUSINESS

כללי אטיקט ופרוטוקול בזירה העסקית הבינלאומית קורס המיועד לאנשי ונשות עסקים וליועצי תדמית מוסמכים במגזר העסקי, המטרה לתת לאנשי ונשות העסקים כלים למקסם הצלחתם על ידי לחיזוק דרכי תקשורת התנהגות ומראה בזירה העסקית הבין לאומית. אתם תציגו את ה מה המוצר שלכם ואנחנו נלמד אתכם איך  להצליח בתקשורת העסקית הבין לאומית

בין החומרים הנלמדים בקורס: תכתובת אנגלית עסקית, קודי התנהגות בין לאומים, קוד הלבוש בזירה העסקית , כללים להתאמת לבוש אישי, כללי האירוח העסקי. הקורס יכלול הרצאות ואימון בפועל בקוקטייל וארוחה,