אורלי שי המרכז לסטיילינג

Personal consultation

ייעוץ אישי פתיח2

עיצוב תדמית ככלי להצלחה אישית ועסקית

ייעוץ אישי ? כן!

גם לך מגיע לקבל את היתרון שמקנה יעוץ אישי ואינטימי

מפגשים אישיים ועסקיים מלווים אותנו לאורך כל היום… ובסוף? הכל אישי…אנחנו אוהבים להצליח עם אנשים שאנחנו נהנים להיות במחיצתם.

בואו נודה באמת…כולנו מסתכלים בקנקן לפני שאנחנו שותים ממנו…כולנו רוצים להרשים, להצליח עסקית ואישית ולעשות זאת בסגנון ובמקצוענות, אז מה באמת עושה את ההבדל?

אורלי שי וצוות ההדרכה של המרכז לסטיילינג מזמינים אתכם לקבל הדרכה וכיוון שיעזרו לכם לעשות את ההבדל.

ייעוץ אישי ודיסקרטי ואימון בעיצוב ומיקסום התדמית האישית והעסקית שלך. תכני הפגישה מותאמים מראש לצרכיך מייעוץ תדמית ועד כלים לקידום אישי ועסקי. זו הזמנה לקבל את הכלים והטיפים הקטנים שיעשו את ההבדל הגדול. בהמשך הצוות שלנו יתמוך בהתפתחות ובצמיחה האישית כחלק מהשירות שלנו…זה הזמן להתחיל את השלב הבא בהתפתחות שלך.

נושאי היועץ:
תדמית אישית , בניית מלתחה, מסע קניות, קידום אישי בזירה העסקית , התנהגות ונוהג ועוד.

   אורלי שי 050-9057000      orly@orlyshay.com

יועץ תדמית אישית ועסקית:

הגיע הזמן לפגישה משולשת, אני, הסטיליסט שלי והמראה…

פגישת ייעוץ והתאמה, אישית ודיסקרטית שמטרתה לתת לך כלים למיקסום המראה האישי או העסקי שלך. הפגישה מותאמת אישית וניבנית על פי צרכיך, התכנים המוצעים הם: מבנה הגוף איזונו וחיטובו בעזרת האבזור ופריטי הלבוש הנכונים, התאמת צבעים, תספורת,עיצוב גבות ועוד..כשהמטרה היא לתת לך את הכלים והטיפים הקטנים שיעשו את ההבדל הגדול.

בניית מלתחה:

אין לי מה ללבוש..אבל הארון מלא והתחיל לגלוש…

פגישת ייעוץ והתאמה, אישית ודיסקרטית שמטרתה לתת לעזור לך לבנות מלתחה עסקית או אישית המותאמת לעיסוק ולחייך האישיים. אליו פריטים חייבים להיות לך בארון ולמה, איך לשלב בין הפריטים הקיימים ובכל זאת לייצר מערכות לבוש שונות  כל יום. התאמת צבעים ועוד. השירות יכול להתפתח לפגישה נוספת ובא עיצוב חלל הארונות , מיקום וחלוקה מחדש של ארון הבגדים כך שהארון “יעבוד” אצלך ולא להפך.

מסע קניות:

“במהלך חיינו אנחנו מבזבזים בממוצע כעשרים חודשים במדידת בגדים שלא מתאימים לנו וכעשרים שנה בלבישת בגדים שלא מחמיאים לנו” 

הגיע הזמן לצאת למסע קניות עם מקצוען, מסע שיחסוך לנו זמן, כסף, ועגמת נפש ובעיקר יעזור לנו לבנות את מערכות הלבוש המושלמות עבורנו. בלי להיות קרבן אופנה. סטייליסט מקצועי ילווה אותך בקנייה מותאמת לצרכך ביום חוויתי ומעשיר, ייתן לך את הכלים לבחור מערכות לבוש נכונות על פי מבנה גופך, הצרכים והסגנון שלך. איך לקנות מינימום פריטים שיהפכו למקסימום מערכות לבוש…

קידום אישי בזירה העסקית:

ליווי אישי לקידום עסקי, ניהול משא ומתן ופרזנטציה עסקית 

מפגש אחד, או יותר, שמטרתו למקסם את היכולות העסקיות או האשיות שלך ולעזור לך “לעלות מדרגה”… המפגש “נתפר” ומותאם לצרכיך ובו ארגז כלים להצלחה בארץ ובזירה הבין לאומית. נושאים לדוגמה:  שיווק וקידום עסקי, סודות המשא ומתן , פרזנטציה אישית מנצחת, תכתובת בין לאומית, הכנת מצגות, כתיבת תכנים, הכנת קורות חיים, שלבים בהתפתחות עסקית ועוד.

התנהגות ונוהג:

מסתבר שהכול אישי…וכדי להצליח בזירה האישית או העסקית חשוב לדעת איך לנהוג ולהתנהג… 

הכלים לגינוני נוהג בחברה הגבוה ובעסקים במפגש מותאם אישית שמטרתו לצייד אותך בארגז כלים שיהפוך מפגשים עסקיים ואישיים להצלחה.  נושאים כדוגמה להתאמה בפגישה: נוהגי שולחן, תרבותה האוכל והיין, תרבות שתייה, קודי נוהג שונים בזמן ובמקום, כל הכללים לאירוח מוצלח , סידורי ישיב בארוחות,היררכיה, להיות האורח המושלם, קוקטייל, Tea Etiquette, נטוורקינג, עיצוב וסגנון: הזמנות  ברכות שולחנות חללי אירוח ועוד.

בין לקוחותינו:

מותגים

ייעוץ אישי

tel-plas-mail-stripe