אופנה וסטיילינג – למה זה חשוב?

אופנה וסטיילינג הם נושאים חשובים מאוד. כאשר אנחנו רוצים לשפר את המראה האישי שלנו חשוב שנשים לב למה שאנחנו לובשים.

דרך המראה האישי שלנו אנחנו יכולים לשפר את התדמית האישית שלנו ולהפוך להיות מושכים ומעניינים יותר. מבחינה אופנתית ייעוץ אופנתי של סטייליסטית מקצועית יוכל לסייע לנו להבין איזה פרטי לבוש מחמיאים לנו ואיזה פרטי לבוש גורמים לנו להיראות רזים וחטובים יותר.

יש הרבה סגנונות אופנה וחשוב שנבחר ללבוש בגדים שמתאימים לנו ומחמיאים לנו באופן אישי.

אופנה וסטיילינג והצלחה בחיים האישיים

אופנה וסטיילינג יכולים לאפשר לנו להיראות הרבה יותר טוב ולהצליח יותר בחיים האישיים. החיים האישיים שלנו יכולים להיות הרבה יותר מצליחים כאשר אנחנו נראים טוב ואופנתי.

אנשים נמשכים ואוהבים להיות ליד אנשים שנראים טוב. המראה שלנו יכול להיות הרבה יותר טוב כאשר אנחנו מתלבשים לפי צו האופנה האחרון.

הבעיה היא שלא תמיד אנחנו יכולים לדעת מה הכי אופנתי ומה הכי טרנדי. בדיוק בגלל זה כדאי לנו לשכור את השירות של מומחי אופנה שיתאימו לנו ויסבירו לנו מה כדאי לנו ללבוש.

הסטייליסטית תוכל להסביר לנו מה כדאי לנו ללבוש מבחינת צבע ודגמים כמו למשל מכנס ארוך או קצר, בגדים כהים או בהירים וכדומה… . היא תוכל לייעץ לנו גם איזה סוג תסרוקת כדאי לנו לעשות ואז פריטי אופנה יכולים להתאים לבגדים שלנו כמו איזה תיק ללבוש ואיזה שעון או תכשיטים כדאי לנו לענוד.

אופנה וסטיילינג והצלחה בקריירה

אופנה וסטיילינג אישיים ברמה גבוה יכולים לסייע לנו לא רק בחיים האישיים שלנו אלא גם בקריירה המקצועית שלנו. כל אחד יודע שאחד הדברים הכי חשובים בכל ראיון עבודה הוא המראה האישי שלנו. שיפור המראה החיצוני שלנו כך שהוא יהיה אופנתי יותר כך יוכל להיות לנו קל יותר להתקבל לתפקיד שאנחנו רוצים.

המראה החיצוני שלנו יכול להשפיע מאוד על הרושם הראשוני שאנחנו יוצרים על אנשים שאנחנו פוגשים בפעם הראשונה בראיון עבודה או בחיים הפרטיים שלנו. כאשר נתלבש יפה ומטופח יותר אז נעשה רושם ראשוני חיובי יותר ברוב המקרים.

עוד מאמרים בנושא…

בלוג

כללי אירוח עסקי- קוד הטקס

בארוחה עסקית פורמלית הכול מוקפד ורווי גינוני טקס. אלא שכמעט אף אחד מאיתנו לא נולד עם מפת סידורי הישיבה בארוחה פורמלית, וכדי להצליח יש להבין את הקודים המוסכמים.

קרא עוד »
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
גלילה לראש העמוד