פתחת לך עסק? החלטת לצאת בקרירה חדשה או שאת סתם רוצה לרענן את המלתחה העסקית שלך?

אורלי מעצבת לך סטייל משרדי והפעם שתי מערכות לבוש לחורף מוצלח בעסקים.

היום יותר ויותר נשים מעזות ופותחות להן עסק. הנתון המעניין הוא שאם לפני 100 שנה אורך החיים הממוצע היה כארבעים וחמש שנים, היום נשים יקרות אנחנו לא סוגרות את הבסטה לפני גיל שמונים פלוס מה שמאידך מצריך מאיתנו להראות מהממות …עוד כארבעים שנה.

כאן מתחילה נדידה מעניינת ונשים רבות מחפשות מקצוע חדש, מרגש ממרום בגרותן הן רוצות לעסוק בעיקר במה שמרתק אותן, ולראיה אחוז ניכר מבוגרות הקורסים שלי הן כלכלניות, מנהלות סניפי בנק,מורות, רואות חשבון או יועצות למיניהן שהחליטו להרוויח מלהגשים את החלום שלהן כיועצות תדמית וסטייליסטיות מה שאומר: להיות מוקפות בבגדים, אבזרים ונשים מאושרות כל שעות היום!
 
לכבוד כל אותן נשים קסומות אספתי פריטי לבוש וחיברתי אותם לערכת לבוש עסקית לחורף 2010
 
עסקית אך רכה
סוודר: טופשופ, מכנסיים: 499UGAש"ח, משקפיים: אופטיק סנטר, לק: OPI לנייל סטודיו ארנק: לסטר 109 ש"ח, מגפונים: אן קליין 649 ש"ח
 
נשית ורעננה
שמלה: אנא קיי 590 ש"ח, נעליים: אן קליין, סיכת פרפר: אבגד 170 ש"ח, מעיל: פלו ראלף לורן 10.000ש"ח  תיק: גויה 

עוד מאמרים בנושא…

בלוג

יש אלוהים: הגזרה הנמוכה בחוץ

אחרי שלטון האימים של הגזרה הנמוכה, קו המותן עולה סוף סוף למקומו הטבעי. ולא רק הוא משתנה. אופנת חורף 2004 תהפוך את ישראל למקום הרבה יותר שמח. אורלי שי עם הטיפים החמים.

קרא עוד »
בלוג

כללי אירוח עסקי- קוד הטקס

בארוחה עסקית פורמלית הכול מוקפד ורווי גינוני טקס. אלא שכמעט אף אחד מאיתנו לא נולד עם מפת סידורי הישיבה בארוחה פורמלית, וכדי להצליח יש להבין את הקודים המוסכמים.

קרא עוד »
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
גלילה לראש העמוד