פתחת לך עסק? החלטת לצאת בקרירה חדשה או שאת סתם רוצה לרענן את המלתחה העסקית שלך? אורלי מעצבת לך סטייל משרדי והפעם שתי מערכות לבוש לחורף מוצלח בעסקים.

היום יותר ויותר נשים מעזות ופותחות להן עסק. הנתון המעניין הוא שאם לפני 100 שנה אורך החיים הממוצע היה כארבעים וחמש שנים, היום נשים יקרות אנחנו לא סוגרות את הבסטה לפני גיל שמונים פלוס מה שמאידך מצריך מאיתנו להראות מהממות …עוד כארבעים שנה.

כאן מתחילה נדידה מעניינת ונשים רבות מחפשות מקצוע חדש, מרגש ממרום בגרותן הן רוצות לעסוק בעיקר במה שמרתק אותן, ולראיה אחוז ניכר מבוגרות הקורסים שלי הן כלכלניות, מנהלות סניפי בנק,מורות, רואות חשבון או יועצות למיניהן שהחליטו להרוויח מלהגשים את החלום שלהן כיועצות תדמית וסטייליסטיות מה שאומר: להיות מוקפות בבגדים, אבזרים ונשים מאושרות כל שעות היום!

לכבוד כל אותן נשים קסומות אספתי פריטי לבוש וחיברתי אותם לערכת לבוש עסקית לחורף 2010 עסקית אך רכה.

סוודר: טופשופ 
מכנסיים: UGA 499
משקפיים: אופטיק סנטר
לק: OPI לנייל סטודיו
ארנק: לסטר 109
מגפונים: אן קליין 649

שמלה: אנא קיי 590
נעליים: אן קליין
סיכת פרפר: אבגד 170
מעיל: פלו ראלף לורן 10.000
תיק: גויה

עוד מאמרים בנושא…

אופנה

שמלות או לא להיות

השמלה ממשיכה לככב במדורי האופנה כפריט חובה גם בקיץ הזה. איך לבחור את השמלה הנכונה למצב הרוח ולסטייל שאנחנו רוצות לשדר, איך לפלפל אותה בגוונים ובדפוס אופנתי.

קרא עוד »
להתלבש על העסק שלך
בלוג

להתלבש על העסק שלך

פתחת לך עסק? החלטת לצאת בקרירה חדשה או שאת סתם רוצה לרענן את המלתחה העסקית שלך? אורלי מעצבת לך סטייל משרדי והפעם שתי מערכות לבוש לחורף מוצלח בעסקים. היום יותר ויותר נשים מעזות ופותחות להן

קרא עוד »
בלוג

איך תחטבי ישבן סורר

התחתונים תקועים ולא נעים לך להוציא? הישבן נראה פחוס? נראה שאת לובשת תחתונים שלא מתאימים לך. אורלי שי מתחה ובדקה ובנתה לנשים את המדריך השלם לבחירת תחתונים את המצבים הבאים כל אישה מכירה: יש לך

קרא עוד »
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
גלילה לראש העמוד