שמלות או לא להיות

השמלה ממשיכה לככב במדורי האופנה כפריט חובה גם בקיץ הזה. איך לבחור את השמלה הנכונה למצב הרוח ולסטייל שאנחנו רוצות לשדר, איך לפלפל אותה בגוונים ובדפוס אופנתי.
השמלה תופסת מקום של כבוד גם בקיץ הזה ולא בכדי. מעבר למגמה הנשית העולמית לחזור ולהיות נשים רכות ומתוחכמות, הצבעוניות והדפוסים גדלים ומתעצמים ויכולים לבוא לידי ביטוי טוב יותר בשמלה ארוכה ומשוחררת. השמלות הולכות ומאבדות מגזרתן המאובנת לטובת זרימה בבדים רכים דקיקים ואפילו שקופים. לתנועה הרכה והנשית הזו מצרפים דפוסים גדולים עם לא מעט פרחים אקזוטיים על גבול דפוס פאלי ממש בצבעים חיים ובולטים בשטח. לי יש חיבה מיוחדת לשמלות בעיקר כי הן נוחות כל כך בחום המהביל שלנו וגם כי הן פתרון מהיר להתלבש בו כל מה שצריך זה אבזור שיהפוך את השמלה הכי משעממת לשיק. קלרה בוזגלו יועצת תדמית וסטייליסטית בוגרת הקורסים שלנו בחרה בשלוש קבוצות של שמלות  שיעשו לך קיץ חם ונשי במיוחד. כל שנותר הוא להתחבר לשמלה שלך וליהנות ממנה.

מחויטת? כבר לא כל כך

השמלות המחויטות  תמיד יהיו כאן להישאר אבל הפעם הן לוקחות צעד אחד אחורה. אם חשוב לך להלך בשמלה יציבה שתחזיק את מה שצריך… את מוזמנת לבחור אותה הפעם בגוונים עזים כך תשמרי מראה אופנתי וסטייל אישי.

רומנטיקה בניחוח פרחים גדולים

השמלה הפרחונית הרומנטית כן כן זו שתמיד תמיד חוזרת כל קיץ משתנה אך מעט, הגזרה נשארת רקה וקלילה המתניים מקבלות משנה תוקף בחגורת מתן מדגישה רק הרחים הקטנים והקלאסיים כאילו קיבלו הרבה הרבה מים והחלו לגדול ולזלוג זו לזו באפקט צבעי מיים רכים ונשיים ממש על גבול הסקסיות. אז תגידי כן לשמלות רכות בפרחים גדולים ואווריים.

ארוכות ורכות זה כל הסיפור.

הנה שמלה שנועדה לעשות לנו את החיים קלים, אפשר להסתיר תחתיה כל מה ש…"לא בא לנו טוב" ואפשר להדגיש דרכה –בבחירת בדים נכונים – את תוואי הגוף הנשי שלנו. השמלה הנכונה היא זו שתזרום על תוואי הגוף שלנו תזוז ותנוע עם כל תנועה שלנו בבדים רכים ונשפכים בגוונים שוב…חיים ועזים. זה הזמן להנות משפע בד רך וקליל והרבה שיק.

רכות ונשיות נועזת

לבחירת השמלות של קלרה אני בוחרת לצרף שמלה רכה במחיוחד שהגזרה נעלמה לה וניתן לחייט את איזור המתנייםבלבד אני מאמינה שבדיוק לשם אנחנו הולכות לפריטי לבוש כל כך נשפכים וחסרי צורה שבעצם היותנו אנחנו מגדירות מחדש את צורתם וממלאות אותן תוכן תנועה וחן זה הזמן מתמיד להתיחס לתזונה ולבריאות שלנו כי השמלות הבאות עלינו לטובה לא ממש יעזרו לנו לחטב את הגוף ויפה שעה אחת קודם.

עוד מאמרים בנושא…

בלוג

כללי אירוח עסקי- קוד הטקס

בארוחה עסקית פורמלית הכול מוקפד ורווי גינוני טקס. אלא שכמעט אף אחד מאיתנו לא נולד עם מפת סידורי הישיבה בארוחה פורמלית, וכדי להצליח יש להבין את הקודים המוסכמים.

קרא עוד »
אופנה

שמלות או לא להיות

השמלה ממשיכה לככב במדורי האופנה כפריט חובה גם בקיץ הזה. איך לבחור את השמלה הנכונה למצב הרוח ולסטייל שאנחנו רוצות לשדר, איך לפלפל אותה בגוונים ובדפוס אופנתי. השמלה תופסת מקום של כבוד גם בקיץ הזה

קרא עוד »
גלילה לראש העמוד
קורס סטיילינג אופנה אישי ועיצוב תדמית בהנחייתה של כוהנת התדמית והסטייל אורלי שי.
17.06.19

כשהמראה החיצוני הוא כרטיס הביקור שלנו צריך להתחיל את השינוי משם… מבחוץ

דילוג לתוכן