הבטן שתסדר לכן את הראש

לכבוד יום האישה הבינלאומי ערכתי סקר נשי. בסקר ביקשתי לדרג את האזור בגופנו אותו היינו רוצות לשדרג בלי סכין מנתחים, כזה שיגרום לך שלוות נפש.

מסתבר, נשים יקרות, שרובכן מסכימות כמעט באופן גורף, בטן מחוטבת מסדרת לכן את הראש.
 
רובנו מעדיפות בטן מוצקה המחוברת למותן צרה יותר. כדי ליצור מראה של בטן חלקה ושטוחה חשוב לשים דגש על בסיס נכון, יצירת אשליה של מותן מכונסת יותר בעזרת שילוב מחמיא של פריטי לבוש על הבסיס.

בסיס נכון
ישנן שתי אפשרויות לכנס את הבטן פנימה:

הדרסטית – בעזרת מחוכים, מאלה המצורפים לתחתונים עד מחוכי בטן בלבד.

החיסרון במחטבים הוא באי הנוחות והלחץ שהם מייצרים מחד ובמראה הלא טבעי שנשקף בלבישתם תחת  בדים דקים מאידך.
 
העדינה – גופיה על גופיה. כן כן, שתי גופיות המשולבות בסיבי ליקרה ויושבות זו על זו
דוחסות את המתן פנימה ומחטבות את הבטן. נכון, גם גופיה אחת המשולבת ליקרה עבה דיה תעשה את העבודה אבל, כמו בגרביונים (10 דניר זה על זה יחטבו טוב יותר מזוג יחיד של 70 דניר) שתי גופיות מחטבות טוב ונעים יותר.
 
עוד יתרון הוא משילוב שתי גופיות בגזרת בסיס (ספגטים) הוא בהוספת צבע וסטייל למערכת הלבוש, זה נכון במיוחד עבור נשים ה"פוחדות" מצבע כך הן יכולות לשלב את הגוון שמתאים להן בגופיית הבסיס שתציץ מבעד לגופיה העליונה שכמובן תבוא בשחור האולטימטיבי.
 
זהירות: לנשים בעלות חזה גדול בקשו גופיות עם מפתח צוואר רחב עמוק וגמיש כדי שלא ימחצו את החזה בצורה לא טבעית.
 
גופיות: Fruit of the Loom דוחסות באופן אחיד ומינורי את העודפים.
 
תחתונים
בחרי תחתונים במידותייך, עם גימור רך, היזהרי מתחתונים שיחתכו ויפלחו את אזור הבטן שלך, בבחירת  גרביונים העדיפי את  העולות מעל הבטן (אפילו עד קו החזייה) ולא חותכות אותה שוב לשני פלחים, כמובן ששני זוגות גרביונים (הבסיס בצבע גוף והעליון בכל צבע שתבחרי) ידחסו אותך בעדינות וגם ייצרו לך רגלי ברבי חלקות.
 
שילוב פרטי לבוש
כשאת מכונסת מחדש בעזרת מחוך או זוג גופיות, כשקו התחתונים לא מודגש או מורגש, השכבה העליונה תתקבל על בסיס מוצק ומחוטב יותר
את מוזמנת להוסיף חולצה מחויטת פתוחה או סגורה, שמלה ואפילו אוברול.
 
הישמרי ממכנסיים בגזרת מותן נמוכה, כאלה שמחייבים חגורה לחוצה לבל יפלו ודוחסות את כל משמנייך כלפי מעלה. את אפילו מוזמנת להתאים מכנסיים גבוהי מותן מתחת לשתי הגופיות שלנו ובכך ליצור משטח גוף אחיד, רציף ונשי במיוחד.

לסיכום: יש לא מעט אפשרויות לצמצם את היקף הבטן מתזונה נכונה עד ספורט.
תפקידי כיועצת תדמית הוא לקחת את הבטן המופלאה שלך ולפרגן לה חיטוב זמני, אופנתי ונעים.
 
מקווה שהטיפים שלי יעזרו לך בימים נפוחים במיוחד.

 

עוד מאמרים בנושא…

בלוג

איך תחטבי ישבן סורר

התחתונים תקועים ולא נעים לך להוציא? הישבן נראה פחוס? נראה שאת לובשת תחתונים שלא מתאימים לך. אורלי שי מתחה ובדקה ובנתה לנשים את המדריך השלם לבחירת תחתונים את המצבים הבאים כל אישה מכירה: יש לך

קרא עוד »
להתלבש על העסק שלך
בלוג

להתלבש על העסק שלך

פתחת לך עסק? החלטת לצאת בקרירה חדשה או שאת סתם רוצה לרענן את המלתחה העסקית שלך? אורלי מעצבת לך סטייל משרדי והפעם שתי מערכות לבוש לחורף מוצלח בעסקים.

קרא עוד »
בלוג

כללי אירוח עסקי- קוד הטקס

בארוחה עסקית פורמלית הכול מוקפד ורווי גינוני טקס. אלא שכמעט אף אחד מאיתנו לא נולד עם מפת סידורי הישיבה בארוחה פורמלית, וכדי להצליח יש להבין את הקודים המוסכמים.

קרא עוד »
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
גלילה לראש העמוד